18+

Chcete-li zobrazit tuto stránku, musíte být starší 18 let

K zobrazení těchto stránek (alkoholické nápoje) vám musí být alespoň osmnáct let. Je vám více než osmnáct?

  • -5%
  • -5%
Pear Williams Brandy kosher 42% 0,7l budík
0

Pear Williams Brandy kosher 42% 0,7l budík

941,55 Kč
991,10 Kč

1 345,06 Kč / l

s DPH
Hruškovice Williams košer je ovocný destilát, který se vyznačuje jemnou ovocnou chutí a typickou vůní hrušek. Je tomu tak právě díky odrůdě Williams, z níž je destilát připraven. Dodržování přísných výrobních pravidel je zde kontrolováno židovskou Ortodoxní unií a je zároveň nezbytnou podmínkou pro udělení košer certifikátu. Hruškovice, stejně jako ostatní destiláty, prochází trojstupňovou destilací a následným zráním, které přispívá ke sladění vůní a chutí a celkovému zakulacení destilátu.
Množství ks v balení: 6


Skladem

  • Visa
  • MasterCard
Hruškovice Williams košer je ovocný destilát, který se vyznačuje jemnou ovocnou chutí a typickou vůní hrušek. Je tomu tak právě díky odrůdě Williams, z níž je destilát připraven.
Dodržování přísných výrobních pravidel je zde kontrolováno židovskou Ortodoxní unií a je zároveň nezbytnou podmínkou pro udělení košer certifikátu. Hruškovice, stejně jako ostatní destiláty, prochází trojstupňovou destilací a následným zráním, které přispívá ke sladění vůní a chutí a celkovému zakulacení destilátu.
 
Hruškovici je na rozdíl od slivovice vhodné konzumovat mírně vychlazenou, neboť tak docílíte plného rozvinutí vůně i chuti.
12420

Parametry

% alkoholu
42
Objem
0.7
Značka
Jelínek

Další detaily

EAN
8595198800959
Komentáře (0)

Pear Williams Brandy kosher...

941,55 Kč 991,10 Kč