18+

Chcete-li zobrazit tuto stránku, musíte být starší 18 let

K zobrazení těchto stránek (alkoholické nápoje) vám musí být alespoň osmnáct let. Je vám více než osmnáct?

Captain Kombucha Malina 0,4l PET`
0

Captain Kombucha Malina 0,4l PET`

57,80 Kč

144,50 Kč / l

s DPH
200055
Jemně perlivý fermentovaný bio nápoj ze zeleného čaje s příchutí maliny. Captain Kombucha je delikátní bio bublinkový nápoj, který se ručně vyrábí v Portugalsku a Španělsku. Každá lahev je vyrobená výhradně z BIO certifikovaných surovin a fermentovaná speciálnimi Captain Kombucha kulturami. Produkty pocházejí z ekologického zemědělství, použitá voda je filtrovaná.
Množství ks v balení: 12


Skladem

  • Visa
  • MasterCard

Jemně perlivý fermentovaný bio nápoj ze zeleného čaje s příchutí maliny.

Captain Kombucha je delikátní bio bublinkový nápoj, který se ručně vyrábí v Portugalsku a Španělsku. Každá lahev je vyrobená výhradně z BIO certifikovaných surovin a fermentovaná speciálnimi Captain Kombucha kulturami. Produkty pocházejí z ekologického zemědělství, použitá voda je filtrovaná.

Kombucha je zdravý, probiotický nápoj původně z Asie, který byl po staletí konzumován jako funkční nápoj. Je vyroben ze zeleného čaje a organického třtinového cukru a fermentován s kulturou bakterií a kvasnic (SCOBY). Během fermentace se cukr vypařuje a SCOBY uvolňuje do nápoje všechny zdravé benefity: antioxidanty, vitamíny B a zdravé enzymy. V ochucených kombuchách jsou do odvaru ve fázi filtrace přidána přírodní aromata ve variacích příslušné příchuti.

Složení: Bio kombucha (filtrovaná voda, bio třtinový cukr, bio zelený čaj 0,4 %, bio listy stévie, kultury kombuchy), přírodní zázvorové aroma 0,21 %, přírodní citronové aroma 0,05 %, probiotické bakterie Bacillus coagulans.

200055

Parametry

Objem
0.4
Značka
Captain
Země původu
Portugalsko

Další detaily

EAN
5600787049022
Komentáře (0)

Captain Kombucha Malina...

57,80 Kč