- Nové
-
Lihoviny a destiláty
3 699,00 Kč 3 329,10 Kč
-
Nealko nápoje
- Pivo
- Víno
-
Koloniál
- Drogerie
-
3 329,10 Kč 3 699,00 Kč
-
-
Koloniál
-
Drogerie
OMG Oh My Gin Žufánek 0,5l
1 250,80 Kč / l
OMG (Oh My Gin) je vymazlený, bylinkami bohatý a rukodělně destilovaný gin londýnského typu (bez přidaného cukru - London dry gin) z lihovaru Žufánek.
Je vyroben trojnásobnou destilací 16 jedinečných bylin, které spolu vytvořily jeden z nejkomplexnějších ginů na trhu. Najdete mezi nimi tradiční koření jakým je jalovec, koriandr, puškvorec, andělika ale i netradiční v podobě grains of paradise, levandule či květu našeho národního stromu - lípy srdčité.
Gin si nejlépe vychutnáte s kostkou ledu a nebo s tonikem (50 ml OMG, 120 ml kvalitního neochuceného toniku).
Kvůli mnohem většímu množství bylin ve složení, než je tomu u ostatních ginů, dochází při vychlazení láhve k mléčnému zakalení nápoje. To mají na svědomí právě aromatické oleje z destilovaného jalovce, které se v teplotách pod 7 °C vysráží a v teple naopak rozpustí. Stejně jako naše ostatní destiláty, tak i gin doporučujeme nevychlazovat.
Složení: velejemný líh, jalovec, koriandr, pomerančová kůra, grains of paradise a další byliny a koření.
Parametry
- % alkoholu
- 45
- Objem
- 0.5
- Značka
- Žufánek
Další detaily
- EAN
- 8594053941806
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište recenzi
Recenze byla odeslána
Vaši recenzi nelze odeslat